Opinie o Halonet

Halonet funkcjonuje na rynku od blisko 10 lat. 25 maja 2001 roku nazwa halonet została oficjalnie zarejestrowana. Właścicielem marki do zeszłego roku była firma Zigzag Internet Group SA z Warszawy.
W połowie poprzedniego roku markę przejęła firma Tartel Sp. z o.o. z Gliwic.
Tartel był właścicielem telefonii o nazwie nomen omen tartel. Po przejęciu usługi halonet połączono siły tartel + halonet i zrodził się … halonet, do którego po paru tygodniach dołączył eFon (do halonet przeszli użytkownicy eFon – siecT2). Tak halonet zwiększył swoją moc i stał się jednym z liderów rodzimego rynku VoIP.
Krótko mówiąc halonet to doświadczenie i sprawdzone metody realizacji wysokiej jakości połączeń.
Opinie o halonet można znaleźć na różnych forach i blogach. Najwięcej znajduje się na serwisie eTelefonia.pl, przeważają opinie pozytywne, wystawiona operatorowi ocena też jest wysoka.
Na stronie internetowej halonetu można znaleźć referencje jego klientów. Przeczytaj opinie halonet. O nowościach w halonet można też poczytać na stronie serwisu społecznościowego Facebook.

One Comment
  1. Odpowiedz
    EscapeXZ

    Zdecydowanie czołowy operator voipowy, który działa od dobrych paru lat. Mam do HaloNet uznanie, że walczą o klienta jakością usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *