Aplikacja do telemarketingu – nadchodzi mała rewolucja?

komórkaWysyłanie wiadomości głosowej do masowego odbiorcy nigdy nie było ani popularną ani szeroko dostępną formą telemarketingu. Programiści z firmy Tartel przygotowali usługę, która powinna zainteresować podmioty zajmujące się marketingiem telefonicznym, bo powala działać na tym polu nawet 1-osobowym mikroprzedsiębiorstwom. 

Zasada działania jest banalnie prosta – użytkownik przygotowuje listę numerów, które się wkleja albo po przecinku albo jeden pod drugim (maksymalnie 100). Czas realizacji takiego pakietu będzie zależał od ilości jednoczesnych połączeń na koncie klienta (optymalnie ok. 10). Aplikacja umożliwia podgląd na listę w celu sprawdzenia, które numery zostały już „zadzwonione” a które nie, ale bez możliwości zobaczenia na którym  numerze obecnie jest rozmowa. Oczywiście, trzeba wpierw założyć profil na stronie operatora.

Po wysłuchaniu naszego komunikatu odbiorca może się rozłączyć lub wybiera połączenie z konsultantem.

Pomysł na nową aplikację Halonet, wziął sie z rozbudowy innej usługi – Halospinacza (pozwala na wykonanie taniego połączenia za pomocą zwykłego telefonu stacjonarnego lub komórkowego nie podłączonego do internetu). oraz wykorzystania pewnych funkcji centrali telefonicznej w chmurze.

Osoby zainteresowane testowaniem usługi mogą zgłaszać się wysyłając maila na adres marketing (małpa) halonet.pl.

One Comment
  1. Odpowiedz
    Wiktor Krzewicki

    Bardzo mnie cieszy, że Halonet rozpoczął realizacje pomysłu mojego autorstwa. Jestem w fazie testów. O rozwoju usługi będę pisał niebawem… Pozdrawiam. Wiktor Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *